Pokazila se nám wi-fi (router), může za to stahování?

nejspíš se nám spálila wi-fi; max. rychlost, kterou máme internetu (od O2) je 200kb/s-takže je to strašně málo.
mohlo to, že sem si někdy stáhnul filmzbůsobit její spálení? dle mě by to normální wi-fi měla zvládnout bez problému, ale otec, že je to moje vina, že někdy si dám stahovat dvě věci naráz a to ju pokazilo.
je to možné?

Nejlepší odpověď
HOMER

To mi připadá jako blbost.Naprostá volovina,pochy­buju,že by to mohlo zničit router,i kdybys stahoval 50 filmů najednou,maximálně by to trvalo měsíc,ale těžko by to mohlo zničit router.Navíc se zničeným routrem by net nešel vůbec.Zavolejte operátorovi,jistě potíže odstraní..

Další odpovědi
arygnoc

určitě ne.

casey

Mozne to neni. A to i kdyby jsi mel rychlost internetu 200mb/s.
Wi-fi je stavena na provoz x desitek zarizeni, ktere spolu vzajemne komunikuji rychlosti jeste nekoliksetkrat vyssi, nez mas internet, nebot komunikuji naprimo(i kdyby jsi byl odpojen od netu).
Jestli je v zaruce, reklamovat, jinak bohuzel koupit jinou, ale jejich ceny uz nejsou vxsoke.

emba5

tato zařízení spíš odejdou při nějaké bouřce nebo skrátka vada nebo nastavení.Máte asi WIFI jako jeden přístroj s modemem,potom kontaktovat poskytovatele internetu.Pokud máte modem a vlastní WIFI router tak napojte PC přímo na modem a skuste rychlost. Ale neodejdou kvůli většímu točtu stahování.