Avatar uživatele
anonym

Pokazila se nám wi-fi (router), může za to stahování?

nejspíš se nám spálila wi-fi; max. rychlost, kterou máme internetu (od O2) je 200kb/s-takže je to strašně málo.
mohlo to, že sem si někdy stáhnul filmzbůsobit její spálení? dle mě by to normální wi-fi měla zvládnout bez problému, ale otec, že je to moje vina, že někdy si dám stahovat dvě věci naráz a to ju pokazilo.
je to možné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4625 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
HOMER

To mi připadá jako blbost.Naprostá volovina,pochy­buju,že by to mohlo zničit router,i kdybys stahoval 50 filmů najednou,maximálně by to trvalo měsíc,ale těžko by to mohlo zničit router.Navíc se zničeným routrem by net nešel vůbec.Zavolejte operátorovi,jistě potíže odstraní..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

určitě ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
casey

Mozne to neni. A to i kdyby jsi mel rychlost internetu 200mb/s.
Wi-fi je stavena na provoz x desitek zarizeni, ktere spolu vzajemne komunikuji rychlosti jeste nekoliksetkrat vyssi, nez mas internet, nebot komunikuji naprimo(i kdyby jsi byl odpojen od netu).
Jestli je v zaruce, reklamovat, jinak bohuzel koupit jinou, ale jejich ceny uz nejsou vxsoke.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
emba5

tato zařízení spíš odejdou při nějaké bouřce nebo skrátka vada nebo nastavení.Máte asi WIFI jako jeden přístroj s modemem,potom kontaktovat poskytovatele internetu.Pokud máte modem a vlastní WIFI router tak napojte PC přímo na modem a skuste rychlost. Ale neodejdou kvůli většímu točtu stahování.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet