opa

Pokažený hlavní vypínač.

Mám pokažený hlavní vypínač.Než mě to opraví můžu používat"Spánkový režim"?A jak dlouho?Neuškodím počítači?Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Režim spánek můžeš používat bez omezení, PC se nepoškodí.
Neotálej ale s opravou.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Když tak se počítač dá zapnout i bez toho tlačítka, stačí vzít plochý šroubovák a najít si v pravém dolním rohu 2 výstupky PWR SW/Power SW/Power (takto to většinou bývává napsáno) a tím šroubovákem udělat zkrat. Počítač by se měl zapnout.

Jinak s opravou neotálejte a spánkový režim můžete používat bez omezené. Počítač se tím přepne do stavu snížené spotřeby a je připraven být kdykoliv k použití.
Doplňuji:
Nebo mne ještě napadlo – na základní desce v tom pravém dolním rohu máte zapojeno spoustu kabelů – určitě tam bude Power/Sleep SW a Reset SW. Oba vyměňte a počítač můžete dočasně zapínat resetovacím tlačítkem na bedně počítače.

cochee

ona existuje nedůslednost v terminologii, tak je třeba se zeptat, jde li opravdu o pouhý spánek PC, anebo hibernaci. V prvním případě to funguje do chvíle, než vypadne jistič nebo přestane jít elektřina. V hibernaci však PC vydrží neomezeně dlouho.
Doplňuji:
Ale z té hibernace ho ale asi bez tlačítka neprobudíš…