bolak

Pokaždé, když čtu o nějaké smrtelné nehodě při bungee jumpingu, figuruje v tom žena, čím myslíte, že to je?

To skáče vážně o tolik žen víc než mužů, a nebo prostě, tak jak to mají holky ve zvyku, lžou o své váze?

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/377412-sedmnactileta-divka-se-ve-spanelsku-zabila-pri-bungee-jumpingu.html

Nejlepší odpověď
da ny

Selhání lidského faktoru = nedostatečné jištění.
Každý „adranalinový sport“ je dle mého názoru riziková, nebezpečná
a tak nějak „zbytečná“ aktivita ;) Hlavně byznys…

Další odpovědi
isteron

bosorka je bosorka.

bolak

da ny: ono „nedostatečné jištění“ může být taky to, že jí dali delší lano než mělo být, protože se styděla za svých 65 kilo, a tak nahlásila že má 52, jinak si to neumím vysvětlit, proč se tyhle nehody stávají jen u žen..

gecco

´Slušn´ jumpeři nevěřej, ale vážej…
Mně si taky převážili…
😉