SickBreed

Jak se oficiálně nazývá pojistka na blbost?

Po jakém produktu pojišťoven se mám shánět, pokud potřebuji pojistku na blbost? (možnost poškození zboží manipulací v obchodě s elektrem.) Tedy jak se tomu oficiálně říká.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Upřesním odpověď Barbánka. Jedná se o pojištění odpovědnosti zaměstnance při výkonu zaměstnání (Pojištění odpovědnosti za škodu z výkonu povolání).

Další odpovědi
anonym

Pojištění odpovědnosti.

Kura

A k čemu ? Neznám nikoho osobně, který by z takové pojistky dostal byť jen korunu. Pojišťovny mají vždy akorát výmluvy proč se na to a to pojistka nevztahuje. Takové zkušenosti mám z mého okolí totiž. Udělali škodu v práci, sepsali všechno jak má být a z pojišťovny přišli vždy s prázdnou. Ono taky musíte pochopit pojišťovny, dnes to není jak v 90tých letech, kdy na tyto pojistky proplatili prakticky všechno, dneska pojišťovny všechno hlídají.