arygnoc

Pojistit se na starobu nebo ne?

Jedna moje známá už 20 let kupuje každý měsíc zlato v hodnotě cca 2.000 Kč (v přepočtu dnešní cena), protože pojišťovnám už dávno nevěří.
Nazbíralo sa toho skoro 2 kg, má celkem slušné zajištění do důchodu.

Jaký na to máte názor?

Skutečně se neoplatí pojistit se (u pojišťovny)

Odpovědi
anonym

zlato je dobré teď kupovat a schovávat na hodší časy, protože toho už víc nebude a pořád nabýrá na ceně

u pojišťoven je dobré mít učet, protože ty platí léky, pobyt v nemocnici, nemocenskou (některou), a třeba ještě sádry a to by se nám pěkně prodražilo ;D
takže doporučiji obojí ;D

hanny 2

Mám sjednané životní a úrazové pojištění,k tomu ještě penzijní.Určitě se to vyplatí,pojišťovny nejsou penzijní fondy,tam by se tomu dalo nevěřit.