Nikča

Pojištění v OZP

Nikde na webových stránkách pojišťovny nemůžu najít, kolik by mne stálo připojištění do zahraničí (do USA). Děkuji z apomoc

Nejlepší odpověď
kropitko

Tak já jsem našla,že se pojištěnci OZP připojišťují u Vitalis,a.s po­jišťovny
http://www.vi­talitas.cz/faq/tex­t.html?id=18
ale také jsem nenašla kolik by to stálo,tak jim třeba napište e-mail info.cesty@vitalitas.cz

Další odpovědi
TheKing

Já jsem tohle asi tak před dvěma lety taky řešil, taky jsem u OZP ale vzhledem k tomu že jsem odjížděl na dlouhou dobu (1 rok), zjistil jsem že mnohem výhodnější pojištění nabízí jiné pojišťovny. Já si uzavřel online pojistku u Alianz která vycházela zhruba na polovinu než u OZP. Ale to se za tu dobu mohlo změnit.

Drahuška999

Ahoj, já jsem docela dost nedávno řešila také pojištění, sice to nebylo pojištění pro OZP, ale řešila jsem cestovní pojištění… Takže kdyby náhodou si někdy řešila něco podobného, určitě se podívej třeba sem na tyto stránky https://www.er­vpojistovna.cz/cs/u­vod?rewritten=1 a dej vedět 🙂 Měj se moc hezky a přeji krásný zbytek dne.