Lejla

Kde nejlépe spočítat pojistné auta?

Dobrý den,
chtěla bych si nechat pojistit auto, ale jsem bez bonusů a ráda bych si pojistné vypočítala online. Poradíte mi kde nejlépe spočítat pojistné, abych dostala výsledek okamžitě? Děkuji :)
Vím, že pojistné si můžu spořítat všude, ale nechci, aby mě pak někdo otravoval s telefonáty a nutil mi, že jejich pojistné je to nejlepší a kdy ho založíme.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Lejlo,
pokud já něco takového potřebuji, tak vyplním údaje ve formátu:
telefon 603123456 a email: xxx@seznam.cz a výsledek se ti ukáže a nikdo ti volat ani otravovat nebude.

Další odpovědi
brillant

Zkuste např. pojišťovnu Allianz.

cukrar

Použijete několik srovnvačů na internetu a víte to hned.

Hlada

Takové počínání nemá žádný smysl. Nejlepší cenu je možné získat jen telefonicky. Doporučuju e-pojištění a klik pojištění. Každý rok mi dají nabídku, která je nižší, než na přepážce a nikdo mi nic nenutí.

filip.roksa

www.epovinne.cz staci vyplnit fiktivni udaje a mate vsechny nabidky

Zdroj: www.epovinne.cz

Arne1

Začnu od konce – ten email a telefon je tam protivný, když takový srovnávač někdy pro kontrolu použiju tak tam taky vyplním nesmyslné údaje – ale oni to mají nastavené tak, že ty nejlepší nabídky vám opravdu v tom srovnávači nevyjedou, ty vám řeknou až při osobním jednání když se vám to co vyjelo nelíbí.
I pokud se srovnávač chlubí kolik má pojišťoven, tak ne všechny pojišťovny skutečně nabízí.
Jak tady někdo navrhoval že se máte obrátit na Allianz, tak to klidně udělejte, ale nejlevnější to nebude. A to ani v případě, že použijete tu jejich novou marketingovou akci „platím kolik jezdím“ (ta akce znamená, že v rámci Allianz zaplatíte méně, ale už se neříká že jiná pojišťovna může být i levnější).
Raději se vykašlete na všechny ty klik- e- a jiné online pojištění a obraťte se na dobrého pojišťováka (finančního poradce), který si dá chvíli práce a kvalitně vám to propočítá bez nějaké licitace.
Mimochodem, podle toho co píšete (začátečník bez bonusů) podle mých zkušeností pravděpodobně nejlépe dopadne Kooperativa, dává totiž vysoké slevy i řidičům bez bonusů (pokud nechtějí platit čtvrtletně).
Taky není špatné si to spočítat u UNIQA, tam bych doporučil přímo jejich webovou kalkulačku a následně se z jejich operátorů dají vylicitovat opravdu velmi zajímavé slevy.
No a nakonec zapřemýšlejte taky co s tím autem budete dělat. Pokud to bude starší auto a budete hodně jezdit na výlety do zahraničí, tak se opravdu vyplatí (osobní zkušenost) mít u pojistky dobrou asistenci. Když si pak spočítáte, že nastartování auta se zdechlou baterií pár kilometrů od našich hranic ve Vídni přijde na 120 € v hotovosti ( práce 5 minut) a to je bez ceny cesty toho asistenčního auta za váma, tak připlacení několika stovek za kvalitní asistenci dostane úplně jiný rozměr. A tohle vám žádný online srovnávač neřekne!