OlinaD

Pojištění a spoření přes Skyzzo?

Dobrý den, kamarádka za mnou přisla s docela zajímavým pojištěním. Je od společnosti Skyzzo. Jestli to dobře chápu, zprostředkovávají pojištění od různých pojišťoven podle toho, co bude pro mne nejvýhodnější a ještě na tom můžu vydělat, když je doporučím svým známým.
Nemáte s tím někdo zkušenost, jak to vlastně přesně funguje?

Nejlepší odpověď
Zmfinka

Ahoj Olčo. U Skyzza mám pojištění tak rok a půl. To co píšeš je v podstatě pravda – mám u nich s rodinou kombinaci pojištění, které mi jako finanční poradci vybrali a díky tomu, že jsem doporučila šest kamarádek (stačilo předat kontakt, o víc jsem se nestarala) na něm teď platím měsíčně o 1000 Kč méně. Zaslechla jsem, že teď mají nově ještě nějaké možnosti jak zařídit lidem levné volání a slevy na nákupy. O to jsem se ale do podrobna nezajímala.

Další odpovědi
Dejvis

U Skyzza dělá kamarád finančního poradce. Jestli správně chápu jak mi to vysvětloval, Skyzzo díky finančnímu poradenství vybere pro člověka nejlevnější pojištění, zařídí mu ho a když někomu ten pojištěný tu firmu doporučí a on se také pojistí přes ně, ještě mu to pojištění zlevní.

Uvažuju o tom, na pojištění platím přes tři tisíce měsíčně a to je celkem pálka.

Jambalaya

Jo, klasické LETADLO! Pozor na povinné vklady, povinný nákup firemních akcií apod.

ARIS

Společnost Skyzzo neznám, ale pokud použiju selský rozum, tak za sjednání pojistky ten kdo ji sjednal (zástupce pojišťovny nebo finanční poradce či finanční makléř)dostane od pojišťovny odměnu. Tudíž pokud Vám nabízí nějaké výhody, tak se někdo o odměnu dělí s Vámi. Těžko pojišťovna zaplatí víc. Obávám se, že někde může nastat zádrhel. Spíš bych se zajímal o to, jakou pojistku potřebuji, jestli ji potřebuji a co mi kryje a pak za kolik a jaké služby jsou v tom zahrnuty. Být prodejcem smluv umí kde kdo ale pozor na zákony a dozor ČNB. Měl jsem v rodině asi dvanáct pojistek, teď mám finančního poradce, vše zredukoval na zhruba polovinu a když syn měl úraz, dostal hezké odškodné. Já doporučuji svého poradce i když od něj nic nedostávám (pardon, děti dostaly blok na psaní, tužky a propisky). Pro dotazy můžete použít jeho web www.smsporadce­.ic.cz

kokonek

skyzzo melo donedavna jen dve pojstovny a to axu a ceskou poj. a v minulosti uz jim jedna pojistovna vsechno vypovedela.meli sme u skyzza taky sporeni 1000 korun mesicne ale potom co po novem roce zmenili podminky uz jsme do toho nesli.chteli po nas aby sme podepsali novou smlouvu se skyzzem a to se nam nezdalo protoze se podminky dost zmenili a navic uz jim po tom vsem neverime.meli sme privyst sest lidi a sporeni sme meli zadarmo.tedkom bysme si to platili a oni by nam to prej vraceli.navic lidi ktery sme privedli uz skyzzo nechtej ani videt a nic podepisovat taky nechtej.