Michal Kole

Pojedete se podívat do nového 50m plaveckého bazenu a aquaparku v Praze na Šutka ? Jakým stylem budete plavat ?

Fotky zde:

http://www.ty­den.cz/fotoga­lerie/obrazem-v-praze-se-otevre-novy-akvapark-uz-v-prosinci_6044/

Nejlepší odpověď
www

Z Brna rozhodně nepojedu.
Už si tam ale určitě zajeď a svým stylem plavání se zde pochlub!

Další odpovědi
Děda Louda

Na Šutka se nejezdím dívat nikdy nikam, nevím, co by mě donutilo se na něj jet podívat zrovna tentokrát.

adelajda

budu plavat kroulem

Drap

Určitě nepojedu. A peoč bych taky měl ? Do Prahy mám dost daleko a do bazénů ,aquaparků a podobných zařízení zásadně nechodím

hanulka11

nepojedu – nesnáším bazény

Rocker

Určitě se tam podíváme.Budu plavat prsa,jinak neumím:-)

honza19hk

Nejenom podívat ale i zaplavat,ale jakým tempem to ještě nevím.To až podle nálady.