Miroslavst

Pojedete do Velkého Meziříčí?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/212712-ochutnejte-hmyz-pohladte-si-hada-odbourejte-myty-o-neoblibenych-zivocisich.html

Nejlepší odpověď
quentos

zas takovej fanda zvířat nejsem – a pohladit si hada můžu u tátova bývalého kolegy tady v Trutnově, na to nemusím nikam jezdit. Má několik cizokrajných a taky pěkné wodporné hmyzáky, třeba tarantuli. Vzpomínáte, jak jsem vám tuhle říkal, jak ho kousla? Ruku měl jak bačkoru a doktor řek, že má smůlu, protože nejbližší sérum je ve Francii – takže leda počkat, co to s ním udělá. Přežil v pohodě, možná proto, že furt tak chlastá – alkohol ho naimpregnoval ;{)>

Další odpovědi
aramah

Kdepak ani sahat ani jíst.Tak tam nejedu.

kapka

Je to pro mě daleko, ale na Liberecku na podobné akce /zvířátkovské/ s dětmi chodím, takže bych tam klidně šla.

anonym

jen tovidím a mám husí skůru fuj