Vašek123

Pojede pinaccle studio 16 na počítači: 1,75 G ram, cpu- intel Pentium 4 dvoujádro 3.0 GHz

Odpovědi
anonym

Myslím, že by to mělo jít, ale bude se sekat částečně.

Bedy

Co vím, tak Pentium 4 není klasické dvoujádro, ale je to jen nějak řešený přes FSB tuším.

Tuším, podle 1,75GB RAM, že tam máte nějakou integrovanou grafiku, která dostává 256MB z paměti RAM. To teda žádná sláva není, abych pravdu řekl, na nějaké lepší stříhání apod. nebude. Základem je opravdu dobrá grafika, procesor špatný není, ta RAMka – no dejme tomu ty 2GB, ale neškodilo by víc teda.

Wortygen

Pojede! :)
Ale je možné , že se ti to bude kousat.