Martin Vavra

Pojede mi počátač s těmito komponenty?

MSI R9 270 Gaming 2G (GPU)
AMD FX 6300 Six-core (CPU)
GIGABYTE 78LMT-S2P (Zák. deska)
500W zdroj

Odpovědi
Quimby

Ano, akorát nevím co se týče zdroje, co je to za zdroj? Má nějakou certifikaci, protože ta sestava je tak na hraně, aby to pak v zátěži nepadalo.
Osobně bych koupil 550W http://www.czc­.cz/fortron-raider-s-550w/133443/p­rodukt?q-c-1-f_26628728=s8­0+PLUS+SILVER&q-category-id=b90hu92agsge6a7sus­r6uch2ic&q-c-0-f_2027413=d550.0 kterej má 80+, takže to by šlo určitě.
Samozřejmě ještě přidej ramky, ale to je asi jasné.
CZC nabízí i sestavení a otestování PC zdarma, to by možná stálo za to ne?
Doplňuji:
Určuji jen z toho, co mám k dispozici+ sem připočital 2×ramky +1HDD +1CD/DVD.
Nevím co ti na tom přijde divného, z čeho bys to chtěl určovat? Navíc tyhle 3 komponenty žerou nejvíc.
Každopádně děkuji za obdiv.

setapouch

Ne. Bude hlásit, že nemá paměti a disk.
Doplňuji:
Mimochodem, určovat zdroj na základě tří komponent… Bravo k takovým schopnostem :D

setapouch

Quimby: osobně mám v PC pět disků, dva další, externí, připojuju přes USB. Takhle hloupou radu jsem opravdu dlouho necetl.

Quimby

Ty možná, ale průměrný člověk ne. Jak sem psal výše, určuji z toho co mám k dispozici, on neřekl, že chce mít server nebo něco co by vysvětlovalo 5disků+ ten zdroj je to schopný napájet.

setapouch

A ta USB nebo wi-fi asi taky nikdo kromě mne nepoužívá.
Hele, přede mnou se obhajovat nemusíš. To spíš před tím, kdo se bude řídit tvými radami.