lerak14

pojď dáme si do nosu a koupil si každej obložené chlebíček(18kč)

myslíte že při takovém utahování opasků je dražší i bufet našich zákonodárců?třeba fernet ne za 7kč ale za 8kč guláš se 6sti ZA 24kč a jiné jo a ten chlebíček za 4kč

Nejlepší odpověď
anonym

nevím jestli je bufet našich zákonodárců dražší než ten do kterého chodíme my,nebot jsem v tom jejich nikdy nebyla

Další odpovědi
kropitko

Pochybuji,že oni by si cokoliv utahovali,,,
jinak leraku neutrácej za jeden chlebíček,raději si udělej sám pár chlebíčků doma,,,,

aramah

Víte neměl by jste jen ukazovat kdo co má levnější,tím si životní standart nevylepšíte,je třeba něco začít dělat..Podle toho co píšete nemáte peníze,vadí vám lidi co se smějí,i když v jejich případě je to jediné co si můžou dovolit!Asi tak nechcete skončit!

led

nejde len o zvýhodnené ceny, veď chudáci nemajú kedy chodiť von do reštaurácii, alebo dokonca si variť obed. Myslite na nich v dobrom. Starajú sa v pote tváre, aby ČR (aj SR) nebola štátom pretučnelých. Nezáviďte im. Mali by to mať zadarmo! 😁

rybíz

Bufet těžko. Je známé, že poslanci ve svém bufetě platí ještě komunistické ceny. Káva 3,40 kč apod. A proč to tak je? To z nás nikdo neví a nedá se s tím nic dělat. Bohužel.