www

Pohrnou se tam nyní peněz lační turisté? „Ve Zdi nářků byly šeky za miliardy“

Článek: m.novinky.cz/ar­ticleDetails?a­Id=288586&sId=&mId=
Pokud nebude odkaz funkční, je potřeba zrušit mezery, nebo vyhledat údaj v uvozovkách. Sorry- můj starý mobil.
Doplňuji:
Pro Drap: jistě, ale nebudou uvažovat, že tam může být ještě něco dalšího?
Sice ty peníze jsou podle mne jako vyhozené do kanálu, ale nejel bych tam. Zkrátka nejsou pro mne, tedy moje. To je ale věc pohledu každého z nás 😉

Nejlepší odpověď
beer

Asi spousta ano, dnešek je již takový. Bohužel..

Další odpovědi
Jikra

Po svátkách tam jedu a budu tak dlouho bušit hlavou do zdi dokud něco nevypadne. Buďto šek a nebo můj mozek.
Doplňuji:
I´m sorry. Sem si myslel že bych si přilepšil k důchodu když ten „kalous“ je takovej škrt.

Drap

Nepohrnou. Šeky byly v jedné obálce a ta už je pryč.