Pohřeb vs. odhlášení služeb. Prosím o rady.

Dobrý den,
Prosím o radu. Bohužel jsem se dostal do situace, kdy mé babičce nechce matka ani babičky sestra udělat pohřeb, což je velice smutné. Rozhodl jsem se ho tedy udělat sám, jen mám dotaz, pokud budu objednavatelem pohřbu, mám za povinnost odhlásit i elektřinu, plyn, důchod na úřadech?
Nebo zkrátka mohu vystrojit pohřeb a ať se o toto starají ty osoby, co budou dědit.
Moc děkuji za Vaše názory.

Nejlepší odpověď
Drap

služby nemají nic společného s pohřbem. Vy jako vypravovatel pohřbu své babičky máte nárok na dva dny pracovního volnam z nichž jeden z nich musí být dnem pohřbu

Další odpovědi
hanny 2

Důchod odhlašovat nemusíte,ten už totiž nepřijde,o tom jsou patřičné úřady informovány včas!Ostatní bych nechala těm,co budou dědit.

anonym

Ač jsi anonym, mám takový dojem, že ses už před časem ptal na převzetí osobních věcí po babičce zesnulé v nemocnici.
V odpovědi byly i tyto souvislosti, ale jinak zcela postačuje stanovisko Drapa.