Lorelai

Je rozdíl při pohovoru na brigádu a na normální pracovní pozici?

Je rozdíl při pohovoru na brigádu a na normální pracovní pozici? Je to můj první pohovor a na internetu si teď hledám, na co by se mě mohli ptát, ale všechno mi to přijde moc formální na brigádu (konkrétně je to pozice hostesky u jedné společnosti). Na co se ptali vás?
Díky

Odpovědi
anonym

Stačí,když budeš trochu inteligentní a trochu hezká – upravená,ale nepočítej s tím,že ti někdo nabídne hned dobrou práci,ale jestli se jedná jen o brigádu myslím,že se to dá vydržet.