Džanička

Pohoršila jsem vás někoho s tím, když jsem se ptala, co vaše děti mají na tričkách za obrázky?

Já teda jako nevím, jo, ale tady si ze mě asi někdo dělá srandu.. Tak si to ty trubko užij. Já se z toho nepo..... Ale je to už dost trapný, když mi pořád mažou moje úplně normální otázky..
Doplňuji:
Já si taky myslím že se tím někdo baví na úkor nás ostatních.. Admin by měl asi zvážit možnost tohohle nahlašovače odstřihnout.. On jediný vidí jaké otázky jsou nahlašované i když jsou normálně napsané.. A aby dotyčný nemohl dál škodit pod jiným účtem, tak zablokovat jeho IP adresu.. Toť můj názor.. :D

Nejlepší odpověď
annas

Vždy nejde o obsah, ale i o formulaci otázky. Měla jste otázku správně formulovanou, tedy tak, jak je uvedené pod žebříčkem?

Možná admin otázku upraví, pokud je to tak, a vrátí.

Doplňuji:
Ad Džanička, našla jsem vaši otázku v archivu – viz odkaz
Jaké jsou nejoblíbenější obrázky na tričkách Vašich dětí

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=co%20va%C5%A1e%20d%­C4%9Bti%20maj%C3%AD%20na­%20tri%C4%8Dk%C3%A1ch%20­za%20obr%C3%A1zky%­3F

Nešlo tedy o otázku, neměla otazník, takže platí důvod, který jsem uvedla. Jenže než začnu někoho osočovat a napadat, je třeba se zamyslet, zda jsem neudělala chybu. Vypadá, že ano, – viz informace pod žebříčkem.

Také se mně stane, že odpovím na „neotázku“ a celá zmizí. I když se mně to nelíbí, respektuji.

Opakuji, někdy ji admin opraví a vrátí. Tak se zřejmě stalo i u Hawajky.
více diskuse

Další odpovědi
anonym

Nojo, já jsem odpověděla, bylo to docela dlouhý a je to v čudu. Tak zbytečná práce, tak mě napadlo, že to možná nebylo tím, jestli ses zeptala dobře, protože ty ses zeptala dobře,třeba někomu nevyhovuje, že někdo odpovídá, takže když smažou otázku, zmizí i samozřejmě odpovědi. Jistě, někdo se tím baví, nějaký chudák, co se doma hrozně nudí, je sám, tak aspoň škodí, jak jen může. Nějakej zamindrákovanej hňup. Kašli na to, dej jinou otázku, se uvidí…

Hawajka

Možná si myslíš že ti je mažou…
Taky jsem si to myslela,ale druhý den když jsem šla na odpovědi.cz tak jsem viděla že moje otázka existuje a není smazaná…
Takže si zkontroluj, jestli je máš vážně smáznuté ;)

Doplňuji:
Pokud' jsou vážně smazané,tak jsi měla špatný obsah,nebo špatně formulovanou otázku.
Podívej se do pravidel,jak správně mají otázky vypadat… :)

JájsemRaibek

Ano, já jsem byl pohoršen :D :D Úplně jsem z toho byl paff.
http://hustavi­dea.cz/wp-content/upload­s/2012/12/Ta-se-lekla.jpg

jirkajirka

Špatně pokládáš otázky. Ne podle kodexu. Kdybys ses zeptala proč kukátko nekuká tak by to tu zustalo. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nasel-jsem-divadelni-kukatko-a-ono-nekuka-co-s-nim-mam-udelat

Džanička

Hawajko a ty si myslíš že jsem to nekontrolovala jestli je vážně smazaná?? Otázka byla napsaná tak jak měla být.. Nevidím špatný obsah na obrázcích na tričkách, tedy na pohádkových postavičkách..

annas

Podobný dotaz
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-mi-admini-smazali-otazku

Proč mi admini smazali otázku?
Slušně jsem se zeptal a nic špatného jsem nenapsal.

Odpověď admina:

„Do pole pro otázku jste vložil oznamovací větu, což je v rozporu s pravidly.
Proto byl Váš příspěvek některým z uživatelů nahlášen (skryt).
Poté byl příspěvek administrátorem přepsán do správného tvaru a znovu zobrazen.
(Pokud jsou pravidla uživatelem porušována opakovaně, příspěvky pak nejsou administrátorem upravovány ale mazány.)“

annas

Otázka je zpět, předpokládala jsem, že když zřejmě chyběl otazník, že admin otázku vrátí. Stalo se.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-jsou-nejoblibenejsi-obrazky-na-trickach-vasich-deti?

anonym

To je zajímavý, moc zajímavý, když chybí otazník, tak mažou jak vzteklý a když jsou tam pořád dokola jen samý vulgarizmy, tak se nic neděje, fakt zajímavý 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nemcina-jaky-je-rozdil-mezi-ansprechen-a-anzusprechen#dis­cussion