sandy45

pohlraich ano či ne.Podlle mě nejlepší babička

raději škubánky než krevety,nejlepší je ovšem pravá svíčková.Proč ne,když ji pod vodou /za 100 kč/ omyjeme a dále zpracujeme.že je jen kilo za 700 kč to si přece můžeme všichni dovolit-
Doplňuji:
Myslel jsem 100 kč za m3

Nejlepší odpověď
anonym

Svíčková je dobrá – ale mám dojem, že jsi požil něco ´omamného´ – to není otázka, ale blábol.

Další odpovědi
Drap

A ptáš se na co ?

marci1

Pro mě určitě babička, maminka, teta atd. I jejich kulinářské umění se dá upravit tak, aby to bylo lehce stravitelné, méně tučné a zdravé. I svíčková se dá udělat podle zásad zdravé výživy. Ale proti gustu žádný dišputát ! 🙂

Coliffe

Jak kdy. Samozřejmě rodinné kuchařské umění je nejlepší, ale člověk rád zkouší nové věci, teda já určitě. Takové novinky jsou skvělé, člověk by měl poznávat nové věci, a mě to určitě baví. Jsem pro oba názory.

mojitek

pohlreich umí i skvělý škubánky…nějak jsem nepochopil otázku…

elektrikář

Na ochutnání a pořádné kousnutí je jistě lepši ta babička. Ano šefe je vlastně převzatý program. Viděl jsem několik dílů ano šefe z USA mají tam stejně hubatého šéfkuchaře a jak jsem koukal úplně stejné problémy.