Pohled ženy a muže je tak rozdílný!

Na každou situaci v životě je ženské vidění a mužské tak jiné!Jsem ráda,že já to tak nevidím.http://www­.youtube.com/wat­ch?v=vnb1QJ2E­aIY&feature=re­lated
Doplňuji:
No jasně že ne!

Nejlepší odpověď
mirlin

To máš milá jami 155 ještě najivní pohled.

Muž a žena si rozumí pouze když jsou zamilovaní.mirlin

Další odpovědi
anonym

Že to nemyslíte vážně,že ne?
Jak je ženské a mužské Vidění Světa tolik,ach tolik rozdílné.
Jasně že nejsou totožné,vyplývá to,abych tak řekl,z rozdílných funkcí.O orgánech nemluvě.
Ti dva v té písni – On- bohatý,naivní trouba,Ona- pokrytecká ziskuchtivka.

mirlin

V mládí se za chemií často schovává pouze chuť se spojit a zjistit o co jde,protože to není nepříjemné tak se to opakuje.mirlin

quentos

mirlin: … a to jim k tomu ještě musí dopomoci chemie a hormony :{DD>