iwetax

Pohlaví miminka: nechali jste se překvapit?

Já ano a nelituju toho. Ve svém okolí i v porodnici jsem byla jedinná která nevyužila této možnosti ultrazvuku. A jsem ráda.

Když jsem šla na ultrazvuk tak se doktoři divili, že to vědět nechci.

Bylo to asi proto, že jsem si moc přála holčičku a nechtěla jsem být „zklamaná“ z kluka. Všichni mi hádali kluka i já si to myslela, protože muj přítel už má dva syny a někteří chlapi dělaj buď jen kluky nabo jen holky (K. Gott) Jaké bylo krásné překvapení, že to je ta holčička.

Nejlepší odpověď
kropitko

vždycky jsem se chtěla nechat překvapit,až u jednoho těhotenství,mě zajímalo,jestli už to pan doktor vidí. On nepochopil moji otázku,že mě zajímá,jenom jestli on už to vidí a hned mi odpověděl,že je to holka, byla jsem ráda,holku jsem si přála,ale mrzelo mě,že už to nebude překvapení.

Další odpovědi
kokoťenko

Já jsem to chtěl vědět,asi jako každý chlap jsem si přál kluka. Manželka to vědět nechtěla,tak to lékař řekl jenom mě,takže jsem tak od poloviny těhotenství věděl,že budeme mít holčičku,abych manželku zmátl,tak jsem nakupoval neutrální oblečení. Dokonce autosedačku a fusak do ní,jsem koupil v modré barvě.Měli jste vidět manželku po porodu,štěstím plakala,že má holku,vůbec nic nechápala,koukala na mě jako blázen. No a já jsem rád,že je to holčička,je to děsnej mazlík,pořád se mazlí a dává pusinky.

panenka

Já jsem se IVETAX chtěla nechat překvapit ale můj manžel a rodiče to chtěli vědět tak jsem si to na ultrazvuku nechála říct co budeme mít.
byla jsem hrozně moc štastná když mi poprvé řekli že budu mít holčičku

Michal

Dnešní technika umí hodně,ale nenahradí ten pocit matky,která nosí pod srdcem plod a lékař jí na sále řekne: „je to kluk, maminko“

Zdroj: život

Nave

tak na dcerku jsem čekala15měsícu něž jsem otěhotněla.dcerka je mé vymodlené miminko a neveděla jsem o tom navic,ms jsem dostala.bylo to nepopsatelné…ve20tt jsem si nenenechala rict.
bylo a je mi to jedno,co to je jestli holčička nebo chlapeček,hlavně,že je to zdravé,přeci…jenže pak mě to nedalo a v32tt jsem se zeptala odpověd byla,že asi holčička,pak to bylo 50na50,asi holčička.neřešila jsem to vubec.mamka tipovala holčičku a byla to holčička.

lorja

Při prvním dítěti jsem jeho pohlaví předem neznala.Když jsem čekala druhé,věděla jsem ,že se mi narodí opět syn.

Lucimia

My ještě miminko nemáme, ale oba jsme přesvědčení (zatím), že to nebudeme chtít vědět a že se budeme chtít nechat překvapit.

NickD

Já osobně jsem to vědět nechtěl i když to bylo zřejmé z prvního ultrazvuku,nikomu jsme to neřekli.Jelikož se jednalo o první dítě a nátlak s dárky byl opravdu velký,tak jsme se chtěli vyvarovat nevhodných dárků.Proto jsme to nakonec asi po 7.měsíci řekli.
Přesto si myslím,že když někdo stojí o dítě,tak je přece úplně jedno,jaké má pohlaví.

Nuk nuk

Nikdy jsem si to říct nenechala. Vždycky tvrdím, že nejdůležitější je, aby dítě bylo živé a zdravé a to ostatní už je vedlejší. Ostatně, existují jen dvě možnosti a obě jsou dobré.
Přesto ale se mi to u prvního podařilo zjistit mě samotné. Paní doktorka poctivě mlčela, ale náš chlapeček byl v bříšku zrovna tak pěkně rozvalený, že jsem i já laik, na té velké obrazovce moc dobře viděla,s kým mám tu čest :D.(to se prostě nedalo přehlédnout) Trochu mě mrzelo, že to vím, ale prostě podařilo se.
V nejbližších dnech očekáváme narození druhého děťátka. Opět jsem si to říct nenechala. Přiznávám, že díky zvědavosti (přeci jen i my, co to vědět nechceme, zvědaví jsme, že) spojené s tou předchozí zkušeností, jsem se neudržela a zírala na monitor. Nicméně, tentokrát nevím a jsem ráda.