Valíček

podzimní prázdniny a ředitelské volno

Komu jsou určeny podzimní prázdniny a ředitelské volno?Jen žákům nebo i zaměstnancům ško­ly?

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na řediteli školy. Učitelé mají 40 dní dovolené, kterou si vybírají zpravidla v létě. O jjarních, podzimních či zimních prázdninách stanoví ředitel povinnosti, někdy musí učitelé přijít do školy, jinde dostanou „domácí úkoly“ .

Ostatní zaměstnanci vybírají dovolenoui po dohodě s vedením školy, takže opět záleží na řediteli, zda musí být ve škole v době žákovských prázdnin. Samozřejmě nejvhodnější i pro ně je doba hlavních prázdnin, neprobíhají-li nějaké opravy apod. .

Další odpovědi
Rocker

Annas má pravdu,pedagogičtí zaměstnanci bývají skoro celé letní prázdniny a ostatní dny volna doma,mají dovolenou,nebo ,,samostudium''.My správní zaměstnanci (školník,kuchař­ky,uklízečky,hos­podářka)máme dovolenou jen 25 dní,jinak býváme většinou ve škole.O hlavních prázdninách máme velký úklid,údržbu,služby v kanceláři na telefonu apod.Ale protože máme hodného říďu,když je volno třeba čtvrtek a pátek,nechá nás většinou v pátek doma.