Podvod ? (poruseni pravidel odpovedi.cz...Nebo se to toleruje ?

Tak ...zrovna jsem si zalozil facebook ..sice jen kvuli ..zjisteni jeho funkcnosti ale toje fuk ...prihlasi jsem se ..prez facebook a hned mam dva profily ...na odpovedi.cz
Takze podle pravidel ...jsem zlocinec.. pirat ..a Rumcajs v jedne osobe ? ..nebo se to toleruje ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jo, toleruje... to sis ještě nevšim? Viz např. http://www.odpovedi.cz/… Admini to tady nechávaj žít svým vlastním životem a zaměřují se na malichernosti, jako je užívání tázacích zájmen v otázkách...

Další odpovědi:

Budeš zastřelen - za úsvitu...
;-D

Zlatý

Ikdyz mit dva profily .. to ma opravdu vyhody ...muzu radit sam sobe ...jsem tak trochu jako Dr.Jekyll a pan Hyde ...a navic si v diskuzi mohu pokecat opravdu na urovni ...:D

Bronzový

Já bych toho využil. Jestli máš profil z druhé ip adresy ocenuj se body, ovšem v tvém případě je to přinejmenším zbytečné. Pokládej dotazy u kterých znáš odpověd a čerpáš zkušenosti, pokládej jenom dotazy a doplnuj se se svým obdivovatelem. Následujte se, jak již jsi zminoval veď vášnivé debaty.

Dalo by se to označit jako virtuální schyzofrenie.

Zlatý

Budiž ti to přáno, ale že bych ti to záviděl.

Stříbrný

Prostuduj si kodex: "Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno."
Když si odpovíš na otázku, jestli sis facebookovový účet založil "pouze za účelem získání bodů", pak si odpovíš na otázku jestli si zasloužíš vězení :)

Nemáš si otvírat účet na FB, stejně je fb na 2 věci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.