badiskoOne

Podvod ? (poruseni pravidel odpovedi.cz…Nebo se to toleruje ?

Tak …zrovna jsem si zalozil facebook ..sice jen kvuli ..zjisteni jeho funkcnosti ale toje fuk …prihlasi jsem se ..prez facebook a hned mam dva profily …na odpovedi.cz
Takze podle pravidel …jsem zlocinec.. pirat ..a Rumcajs v jedne osobe ? ..nebo se to toleruje ?

Nejlepší odpověď
quentos

jo, toleruje… to sis ještě nevšim? Viz např. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bolak-zjentek-kelt-jedna-a-ta-sama-osoba Admini to tady nechávaj žít svým vlastním životem a zaměřují se na malichernosti, jako je užívání tázacích zájmen v otázkách…

Další odpovědi
anonym

Budeš zastřelen – za úsvitu…
;-D

badisko

Ikdyz mit dva profily .. to ma opravdu vyhody …muzu radit sam sobe …jsem tak trochu jako Dr.Jekyll a pan Hyde …a navic si v diskuzi mohu pokecat opravdu na urovni …:D

Nazdar Bazar

Já bych toho využil. Jestli máš profil z druhé ip adresy ocenuj se body, ovšem v tvém případě je to přinejmenším zbytečné. Pokládej dotazy u kterých znáš odpověd a čerpáš zkušenosti, pokládej jenom dotazy a doplnuj se se svým obdivovatelem. Následujte se, jak již jsi zminoval veď vášnivé debaty.

Dalo by se to označit jako virtuální schyzofrenie.

mosoj

Budiž ti to přáno, ale že bych ti to záviděl.

setapouch

Prostuduj si kodex: „Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno.“
Když si odpovíš na otázku, jestli sis facebookovový účet založil „pouze za účelem získání bodů“, pak si odpovíš na otázku jestli si zasloužíš vězení :)

anonym

Nemáš si otvírat účet na FB, stejně je fb na 2 věci.