Avatar uživatele
badiskoOne

Podvod ? (poruseni pravidel odpovedi.cz…Nebo se to toleruje ?

Tak …zrovna jsem si zalozil facebook ..sice jen kvuli ..zjisteni jeho funkcnosti ale toje fuk …prihlasi jsem se ..prez facebook a hned mam dva profily …na odpovedi.cz
Takze podle pravidel …jsem zlocinec.. pirat ..a Rumcajs v jedne osobe ? ..nebo se to toleruje ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zzzzz, Nazdar Bazar před 3532 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jo, toleruje… to sis ještě nevšim? Viz např. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/bolak-zjentek-kelt-jedna-a-ta-sama-osoba Admini to tady nechávaj žít svým vlastním životem a zaměřují se na malichernosti, jako je užívání tázacích zájmen v otázkách…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Budeš zastřelen – za úsvitu…
;-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

Ikdyz mit dva profily .. to ma opravdu vyhody …muzu radit sam sobe …jsem tak trochu jako Dr.Jekyll a pan Hyde …a navic si v diskuzi mohu pokecat opravdu na urovni …:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Já bych toho využil. Jestli máš profil z druhé ip adresy ocenuj se body, ovšem v tvém případě je to přinejmenším zbytečné. Pokládej dotazy u kterých znáš odpověd a čerpáš zkušenosti, pokládej jenom dotazy a doplnuj se se svým obdivovatelem. Následujte se, jak již jsi zminoval veď vášnivé debaty.

Dalo by se to označit jako virtuální schyzofrenie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Budiž ti to přáno, ale že bych ti to záviděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

Prostuduj si kodex: „Zakládání více uživatelských profilů nebo vkládání opakovaného obsahu pouze za účelem získání bodů a nabízení bodů za hodnocení ostatním není povoleno.“
Když si odpovíš na otázku, jestli sis facebookovový účet založil „pouze za účelem získání bodů“, pak si odpovíš na otázku jestli si zasloužíš vězení :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemáš si otvírat účet na FB, stejně je fb na 2 věci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek