quentos

Podvědomá selekce ze strany žen?

Kdesi jsem četl, že ženy nepřitahují hodní muži, protože jim „připisují slabost v sexu“ . Paradoxně si pak vezmou nejsnadněji toho, kdo je utiskuje a týrá. Jsem hodný a jsem 25 let na ocet. Co s tím? Mám začít být taky „svině“? Je skutečně pravda, že, jak to zpívá Steve Earle, „nowadays it just don't pay to be a good boy“, že se dnes být hodný nevyplácí? Když vidím hajzly, jak mají téměř doslova nakaždém prstě jednu babu, je mi z toho na blití.

Nejlepší odpověď
eva

Milý quentosi.Já jsem taky dřív byla na muže,co vyčnívají z davu.Jednoho jsem si i vzala,ale vydržela jsem s ním jen dva roky.Další čtyři roky jsem byla se synem sama a docela jsem si to užívala.Před třemi roky jsem začala žít s přítelem,ci­gánem,všichni v okolí z toho byli paf,ale je to moc hodný a obyčejný chlap.Věřím že najdeš ženu svých snů,ale nehledej ji na zábavách a v hospodách.Do­poručovala bych spíš v parku na procházce se psem,na nějaké výstavě atp.Držím ti moc palce.

Další odpovědi
anonym

Milý quentosi, ze své zkušenosti ti odpovím sama za sebe. Je to celé zřejmě dané individuelně u každé ženy jinak.

Rozhodně hrají hlavní roli: věk,osobní zkušenosti,se­bevědomí a také to jak moc silnou osobností daná žena je.Já osobně prošla obdobím, kdy mi muži, kteří nějakým způsobem, vyčnívali z davu, imponovali.Ani ne snad to jak vypadali, jak se ke mě chovali, ale že byli jiní-odlišní.Po několika špatných zážitcích a zkušenostech člověk naštěstí včas přehodnotil a to je mi teprve bez mála 3O.( jsou samozřejmě případy, kdy ženy vědomě setrvají v pozici trpitelky v domnění, že bez jejich partnera se jim povede v životě ještě hůř )I já jsem něčím takovým prošla, ale opravdu ČAS byl ten nejlepší lék co mi pomohl.

Nedávno jsme vedly s kamarádkou vtipnou debatu o mužích a někde prý slyšela, že v současné době „frčí“ muži kutilové :o)Já osobně si tedy myslím, že dnešní moderní ženy žádají od muže toto a pokud možno vše v 1 balení: soběstačný, kreativní, s všeobecným přehledem a zájmy, muže praktické do života a rodinný život,cílevědomé, důvtipné,spole­čenské, pokud možno kaskadéry v posteli.Ovšem ne všechny jdou za penězi !!!!

Všichni ale dobře víme, že něco takového pohromadě je možné snad jen ve filmu.Nechtějte se přizpůsobovat nějakým hajzlům, který v sobě nemaj kousky citu. Navíc to jsou třeba chlapíci co utáhnou ženskou jen na tlachy nebo peníze. Ve skutečnosti to nemusí být ani vnitřně hezký člověk. Jen „nagelovaná“ a vyvoněná prázdná tělesná schránka.Jak říkala moje babička. Co s hezkou mísou, když je prázdná???
Grázlové využívají jen naivity nebo neprozřetelnosti žen. Mají za sebou třeba těžké období a jsou tak snadno lapitelné nějakým „Chuanem“. Neberou ohledy na jejich zranitelnost, protože jim jde jen o jedno. Nekoukají pak za sebe co způsobili. Jsou to lidi co koukají na svůj prospěch a jen a jen na sebe – SOBCI ! Co si na ničem ani na nikom citově nezakládají . Takový byste chtěl být??? Takhle byste chtěl, aby se na vás okolí dívalo??? Ruku na srdce. Myslím, že ne. Když někdy občas ukážete, že se na vás nedá do nekonečna dříví štípat, že to bude určitě k dobru věci. Budu mooooc držet palce!
Doplňuji:
MIMOCHODEM NEJSTE TŘEBA OD KOLÍNA? :o) A to by nebyl špatný nápad hodit to tady formou nezávazného seznámení s nějakou hodnou a milou osúbkou :o)

LD75

Jo kamaráde,dneska už jen nostalgicky vzpomínám na chvíle tý mojí naivity,kdy sem si v 25 myslel ,že pouhou dobrotou najdu tu „pravou“..jenže sem já blbec neuvědomil,že ta pravá je každá..jen natáhnou ruku a máš ji…jenže oni nelověj chlapi,ale vybíraj si ženský…v první řadě musíš získat svůj vnitřní klid,nelámat si hlavu s kravinama,umět si vydělat prachy,bejt zkrátka soběstačnej…a tak vůbec ty blbosti kolem.....a hlavně bejt v pohodě,ona se najde,spíš ona si „tě najde“ ..dám ti dobrýho tipa.....najdeš to na netu „psychologie žen osho“..je tam malej odkaz tak na něj klikni 5× si to celý hezky přečti a pochopíš.....zda­rec M.

zjentek

@quentos- a právě tady vyvstává zásadní otázka, jakej důvod chtíče a touhy po ženský vlastně ten rozumnej chlap má ;o