podstoupili jste už někdy léčbu mrazem,nebo chtěli byste to zkusit?

http://www.fir­manazazitky.cz/lec­ba-mrazem#utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=re­laxace-wellness&utm_con­tent=produkt-jmenovany

Nejlepší odpověď
ReHu

Jak jsem psala.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kryoterapie-znate-ji-je-dobra

Další odpovědi
Michal Kole

Věřím, že to může mít nějaké léčebné účinky, ale nevlezl bych tam.

Miroslavst

Je tam taková zima, že bych na to raději ani nemyslel, natož abych tam vůbec vlezl.

anonym

Co neublíží, to posílí, takže ano pokud to není způsob jak z lidí vytáhnout přebytečné peníze. Jinak vše co se vychvaluje smrdí reklamou. Jako pořady na ČRo Brno kam si zvou právě takové podnikatele s mrazem, solí a větrem a hodinu mluví jak to moc občané potřebují.

magicm18

Mam na noze bradavicku.Pristi tyden jdu na kozni,kde mi ji odstrani tekutym dusikem.Ten bude mit teplotu –57°C.Timto mrazem by pry mela bezbolestne odpadnout i s korinkem.Pokud to preziji dam vedet jake to bylo.