rtepp

Podstoupil někdo odběr štěpu z pánve. Jak to probíhá, je to bolestivé ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Proč vyhrnovat nohavice když brod je daleko.
Pokud vím, štěpy se berou v narkóze a potom se ještě několik dní dávají oblbující léky. Řekl bych, že štěpy budou součastí jiné operace.
Jednomu členovi rodiny to kdysi měli dělat, ale potom mu dávali štěpy z jiných zdrojů, protože z jeho pánve by jich bylo málo. Dneska dobře chodí, fakt ale je, že několik dní místo operace bolelo, a protože dnes chodí, tak se to zřejmě dalo přežít.
Určitě v nemocnici budou sympatické sestřičky a to je lepší tišící prostředek, než litr makového odvaru.