Aesy-

Doporučíte mi nějakou, ideálně novou knihu o fungování sítí (všeobecně) a internetu?

Zdravím, potřeboval bych najít nějakou, ideálně novou knihu o fungování sítí (všeobecně) a internetu.

Odpovědi
gecco

Třeba tato – http://knihy.cpres­s.cz/pocitaco­ve-site-pro-zacinajici-spravce-d4.html
Předpokládám, že se ti jedná spíše o základy a všeobecné informace – ´specialitky´ si doplníš později podle potřeby.
Mimochodem – fungování sítí se v principu zase tak rychle nemění – klidně ti postačí i starší vydání…
😉

quentos

já bych toho potřeboval…