Kuře

Podpřirozený

Jednou jsem se tady ptala na jednu věc, a někdo mi nepsal něco se slovem " podpřirozený ". Vím, co znamená přirozený a nadpřirozený, ale o slovu podpřirozený nemám ani páru. Předem děkuji za odpověď =O)

Nejlepší odpověď
fcoop

Takové slovo nemá význam.Nepřekoukla ses?

Další odpovědi
arygnoc

blbost. (sorry)

Vlk-Gabriela

Podle mě je podpřirozený někde v prostředku mezi přirozeným a nadpřirozeným. Jedná se pravděpodobně o slovní hříčku. Více ale rozumím když se napíše ‚pod přirozený.‘

Děda Louda

Je zvláštní, že ses tehdy ptala pod nickem „no coment“. Pokud vím, to je vhrubém rozporu s Kodexem uživatele.