HZK

Podporují Windows 10 knihovny NET Framework 3.5?

GTA IV si vyžaduje nahoře zmíněné knihovny...... verze 4 šla a nižší též, ovšem 3.5 to hlásí, že nelze. Kde může být problém?
PS: Přesně na to jsem se ptal, ano. W7 nepodporují funkce tzv. přepisování buněk SSD disku, který mám. Tím bych zakončil úvahy o W7.

Odpovědi
Mimozemšťan

Windows 10 je na nic, jdi na W 7.

Lamalam

Ve Win10 je integrovaný .NET Framework 4.6. Předpokládám tedy, že budou obsahovat i podporu verze 3.5.

cochee

Lamalam: už se mi několikrát v minulosti stalo, že jsem nainstaloval jen .NET třeba 3 a pak jsem potkal aplikaci, které to bylo jedno a vyžadovala prehistorický .NET 1. Takže ony ty dotnety asi nejsou zpětně kompatibilní a zahrnující staré verze.