mosoj

Podporuji !

Jsem ale proti násilí a ničení majetku !

http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/svet/2475­51-lide-z-celeho-sveta-protestuji-proti-chamtivym-politikum-a-financnikum.html

Nejlepší odpověď
www

Tak to podporujeme asi všichni, včetně těch, kterých se to týká 😁
Oni totiž rádi řeknou já nic, to „oni“ – tím myslí jakési ostatní, stejně kvalitní soukmenovce 😁

Další odpovědi
anonym

mosoji,podporuji také,ale doma na zadku nic nevyjádříme.Na to,že si myslíme nám …Alík.

hanny 2

Přidávám se!Konečně se začíná něco dít!!!

Drap

Nezbývá než plně souhlasit, bohužel mám stále dojem, že u nás se toho děje pořád málo.