pája139

Podporujete své děti v jejich zájmech ?

Nejlepší odpověď
Jádrohlod

Je to již v čase minulém , ale ANO. Do něčeho jsme je museli popostrčit , jiné zase vysvětlit , ale i ukázat odvrácenou stránku jejich momentálního zájmu či až vzplanutí , neboť ne vše dokáže dítě dobře rozpoznat. Obě děti dnes dělají co si zvolili , práci mají rádi , oba udělali VŠ , takže ta naše cesta byla asi dobrá. Peníze vynaložené na jejich zájmy ( v rámci možností rodiny) byly myslím dobře zúročeny. Nyní je to již na nich.No , spíše hlavně , však to ale někteří znáte , …

Další odpovědi
Kelt

Ano, pokud to jsou ušlechtilé zájmy.

Rocker

Podporujeme.Rád jezdí na kole,to má asi po mě,jezdíme spolu.Taky rád paří na PC a X-Boxu,takže mu kupujeme hry.

ivzez

Jistě.

@Kelt:
to je přece na rodičích…