Podporujete protiruské sankce?

Jaký je váš názor na protiprávní sankce, které uvalila EU na Rusko? A proč tyto sankce mají horší vliv na evropskou ekonomiku, než na tu ruskou? Nejzajímavější na tom je, že Putin upozornil na to, že tyto sankce jsou protiprávní, nicméně rošťáci z EU (za podpory USA) zřejmě s protiprávními kroky nemají problém.

Pro neznalce-mezinárodní sankce může uvalit pouze Rada OSN.

Nejlepší odpověď
cukrar

Podporuji protiprávní sankce

prosím proč protiprávní? Proti jakému právu? To že pan Putin upozornil, neznamená že je to protiprávní jako zabrání Krymu.

Zablokovat účet někomu může je OSN?
Podporuji sankce

Další odpovědi
anonym

Nepodporuji sankce

Jednou, vy podporovači, zapláčete. Už teď v naší firmě leží výrobky pro ruský trh. Začíná se omezovat výroba, propouští se a jen Putin ví jak to dooadne. Lezte amíkům do .. někde. Vaše děti vám poděkují.

setapouch

Podporuji protiprávní sankce

Pomijim, ze je otazka silne tendencni, ale sankce muze uvalit kdokoli na kohokoli. Pokud budes dal poracovat v tomto duchu, uvalim sankce na tebe a nebudu na tve otazky odpovidat. Nebo to taky muze jen OSN?

Sankce povazuji za prilis mekke.

carpediem

Nepodporuji sankce

Je to k smíchu, poškodilo to pouze naše podnikatele:-(((

Shaohao

Podporuji protiprávní sankce

Pepa25

Podporuji protiprávní sankce

mosoj

Nepodporuji sankce

Naprostý nesmysl a oblbování lidí. Jestli si někdo myslí že tím zlikviduje Rusko tak je velmi naivní. Nic dobrého z toho nevzejde ani pro křišťálově čisté lidi.

Agneta

Nepodporuji sankce

NATO je obranný spolek, a tak nevím proč chtějí Ukrajinu jako člena.

Ukrajina potřebuje prakticky okamžitě 120 miliard €. V létě to ještě bylo jen 60 !
A tak je jasně vidět, že pro někoho bude bezedným sudem:DDDDDDDD

Stala-li by se členem NATA, musel by jí někdo vyzbrojit, a kdo to zase má zaplatit? :DDDDDDD
Má USA zájem na rozpadu EU ? EU je finančně na konci, a hraje proto
velmi riskantní hru amerického přisluhovače.
Byla bych pro, aby si ty války dělala Amerika sama, bez nás.

ivzez

Nepodporuji sankce

Doplňuji:
Prvotní by vždy měla být jednání a řešení konkrétní situace.
Sankce jsou podle mne nesmysl, mohou situaci jen zhoršit
a v důsledku vést k poškození toho, kdo sankce vyhlásil …

jáára

Nepodporuji sankce

dejavu

Nepodporuji sankce

setapouch

Agneta: mohla bys sva tvrzeni o pujckach dolozit? Ta cisla se mi totiz velice silne nepozdavaji. Navic, Ukrajina zada o pujcky. A kterou zemi NATO po vstupu do aliance vyzbrojilo? Kazda si musela vyzbrojeni zaplatit, navic se zavazuje k vydavani urciteho procenta rozpoctu prave na obranu.

A jestli si mam vybrat mezi USA a Ruskem, volba je jasna. Snad i Islamsky stat je lepsi nez Rusko.

Agneta

setapouch >>> Nezdají? Tak se informuj (je to teď úplně nové) ! Já bych nepůjčila peníze ani našim českým spoluobčanům (natož Ukrajincům), neboť kdo si půjčuje, je nekorektní…když na něco nemám, tak si to nemůžu kupovat :DDD

setapouch

Hm, ale požádal jsem tě o doložení. Takže žádné není a čísla jsou vycucaná z prstu?

Agneta

Na čem pochybuješ? Je to garantované číslo „Copyright Agneta“, a když o něm ještě nikdo neví, tak musíš ještě chvilku počkat, než ti to bulvár sdělí – tomu nepasuje do hry :DDD

setapouch

Nic proti tobe, ale nejsi zrovna nejduveryhodnejsi zdroj. Tech penez je desetina.

Agneta

Nech se překvapit…uvidíš :DDD

Agneta

setapouch >>> pro tebe je peklem Rusko, pro mně zase Ukrajina :DDDD

Agneta

setapouch >>> a pokud bych si měla vybrat před „sametovou revolucí“, tak by volba taky byla jasná (pro USA), ale dnešní svět je jiný, asi jsi zaspal dobu, klidně můžeš jít jako dobrovolník do ukrajinské armády jim pomáhat proti ruským sepachům, a až příjdeš zpátky bez nohy, tak se ti každý jen vysměje :DDDDDD

setapouch

carpediem: vzhledem k tomu, ze nase ekonomika je prevazne vazana na Nemecko, se obavam, ze nasi podnikatele se na sankcich radi svezli. Jako lokalni patriot to rikam velice nerad, ale zejmena Hame se ukazalo jako pekny kulisak. Spocitali miliardove ztraty. Ale ze cca 80% ruskeho prodeje pochazi z Ruska a sankcemi neni ovlivnena, to jim asi uniklo.

Pepa25

Ono to obchodování s Východem je celé nějaké divné, neustále žasnu, co vypadává za kostlivce z ČEB, která má financovat export, ale spíš financovala pochybné investice v Rusku…