Podporujete prispevkem

charity,utulky a jine akce?Ja obcas prinesu krmeni pejskum,jinak nic nepodporuji-ja tomu neverim.

Odpovědi
anonym

Občas ano-víceméně symbolicky.Ale ano.Někdy by měl člověk věřit,že úplně všichni nejsou grázlové.

iwetax

Občas ,DMS ale neposílam. Radši přispěju do kasičky v zoo nebo u nějaké památky, nebo kulturní akce. Charitu nepdporuji. Spíše akce v okolí , třeba nedaleký ústav pro mentálně postižené. Dělají různé akce a vystoupení. Alspoň není nuda.

Klarisa

Já posílám peníze na Uniceft a také občas na dárcovské sms.