Podporujete Obamovu politiku?

Mně přijde jeho vystupování vážně směšné, před půlrokem všechny přesvědčoval, že USA na Ukrajině vůbec nejsou, a nyní před týdnem sám přizná, že Maidan vytvořili Američané. Se divím, že ho už nějaký republikán neje*l krumpáčem po hlavě.

Nejlepší odpověď
briketka10

politiku moc nekoumám, ale dřív mi byl sympatickej..

Další odpovědi
mosoj

Souhlasím s Tebou, ale vděku se zde nedočkáš. Jenom čas ukáže kde je pravda. Pokud nějaký čas bude.

orwell

A nejen to. On ve svém prohlášení v TV dokonce upozorňoval veřejně svět, že USA je oprávněno zasáhnout kdekoliv, kde to bude v jejich zájmu. To už nelze brát jinak než vyhrožování celému světu. On v podstatě skáče jen tak, jak mu předepíše vojenskoprůmyslový komplex, který ve skutečnosti vládne. Pokud by se mu vzepřel, mohl by dopadnout neslavně. USA patří mezi demokratické státy, které jsou schopny si v případě potřeby svého prezidenta i demokraticky odstřelit. Tam jsme se my zatím nedostali.

setapouch

Ne, nepodporuji, na to nemam dostatek financnich ani jinych prostredku. Nicmene ji schaluji.

A to, co pises, jsem nejak nezaznamenal. Byl by odkaz?

Nerevarin

Těžko říct. Nic není černobílé. USA nejsou beránci a mají své zájmy. Každá velmoc tak nějak kope do řitě ostatní. Ale upřímně, raději řiť USA, nežli náruč rusa.
Co se Ukrajiny týče, těžko si vybrat stranu které fandit. Já teda fakt nevim. S tim co se dělo na Majdanu jsem nesouhlasil, nadruhou stranu ruské vměšování se mi taky nelíbí. Ale svym způsobem ho chápu, protože si taky chtějí podržet své zájmy.

redy

V politice se moc nevyznám, ale vím že právě v politice se situace mění den ode dne .A není sám kdo rozhoduje.

anonym

Bůh ví,co se Obamovi a mu podobným honí hlavou,kolik světelných let trvá,než se něco donese oklikou lidem „tam dole“,takový si rozumí spíš mezi sebou a na veřejnost vynáší jen to,co je v „normě“,tento styl společenské komunikace lze rozdělit na „pravou a levou“,kde jsou si obě strany protikladné a ty se,snad od přírody,udržují v jakési rovnováze něco jako:Lež je obrácená pravda a výmysl je nepodstatná alternativa.

střevo

Když byl tenkrát Obama ve volební kampani, tak už dostal vod nejblbějších evropanů nobelovu cenu za mír…protože vyhrožoval že zavře guantanámo, to mu ale hned zatrhli, tak mu nezbejvá nic jinýho než dělat mír ve světě, tam kde si to nechaj líbit.
Musí poslouchat, dyť USA sou známý „vodprásknutejma mladejma prezidentama“.

Nejvíc se musím řechtat formulaci „nejmocnější muž světa“ 😉

Drap

Nejen Obama, ale celá administrativa USA sleduje své zájmy a vše co je výhodné pro ně. Také doposud na všech válečných konfliktech, převratech a podobně pouze vydělávají

Pepa25

Nebyl by link na jeho zprávu (a pokud možno prosím z jiných zdrojů než z RT, parlamentnichlistu apod.). Jsem si na 100% jist, že neřekl, že „Maidan vytvořili Američané“.

kapka

Presne briketko10, takovej černoušek ňuňatej, ze jo? :D :) Jinak politiku Ruska, Ukrajiny a USA zrovna dvakrat nesleduju. Az bude 3. svetova, tak mi snad nekdo upozorni. :)