Stehno

Podporuje Verizon či ATT nebo Sprint i evropské sítě? Jde mi o to jestli půjde použít IPhone koupený v USA na uzemí čr.

IPhone z USA

Odpovědi
marek.29

nevidím jediný rozumný důvod, proč to takhle dělat.. vyjde levněji než platit poštu z US a cla + daň při dovozu pořídit si to z českého Apple Online Storu (www.apple.cz) ;)

cochee

Technicky by neměl být problém aspoň co se týká základních služeb; ještě docela nedávno jsem provozoval na české Vodafone síti brandovanou Motorolu V9× od at&t – volání, sms, mms, datové gprs relace – bez nejmenších problémů, samozřejmě nefungovaly služby jako asistované GPS a podobně, vyžadující účet u at&t 🙂
Doplňuji:
Zapomněl jsem dodat: pochopitelně po odblokování SIMLocku 🙂