cuba

Podporuje muj notebook Win7/XP?Jak to poznám?

Mám ntb FJS Amilo Pa2548 160Gb Hdd 2Gb ram AMD Turion 64×2 a mám Windows Vista…Chtěl bych mít XP nebo WIN7.Jak poznám zda notebook tento systém podporuje?

Odpovědi
jdobihal

Zkus si stáhnout a nainstalovat tohle je to pro Win 7 jestli ti pojede v pohodě… Podle tý sestavy co tady píšeš by jsi to měl rozběhnout, ale Win XP ti pojede rychleji… bohužel tento systém už Microsoft nepodporuje a je mrtvý… záleží jen na tobě.

http://www.mi­crosoft.com/dow­nloads/cs-cz/details.as­px?displaylan­g=cs&FamilyID=1b544e90-7659-4bd9-9e51-2497c146af15