perry001

podpořte naší kapelu!

Ahoj,

chtěli bychom se zúčastnit benefičního festivalu na podporu sirotků, nemocných a postižených dětí „Punkáči Dětom“. Abychom se dostali na podium po boku nejlepších kapel punkové scény, je potřeba zvítězit v hlasování na oficiálních stránkách http://punkaci­detom.sk/ kde v pravém sloupci zatrhnete kapelu Flaška Vysočiny a dole dát Hlasovať.

Moc děkuji, hodně nám to pomůže

Nejlepší odpověď
anonym

Splněno.:D

Další odpovědi
anonym

… a kde je otázka ? Nějak ji postrádám!

briketka10

jo jo máš tam hlas :DD

fablen

ráda jsem hlasovala a poslechla část Vašich skladeb, punk – to skutečně můžu – i v mých 40 letech je to nejoblíbenější žánr a doufám, že nadosmrti zůstane 🙂

Alča M.♥

Provedeno :)

tom004

I když je cíl ušlechtilý,chybí otázka. Takovýto „inzerát“ na tyto stránky nepatří.

Drap

Cybí otázka, a na inzeráty jsou jiné stránky. Pro jednou a na poprve snad podpořit můžu.

briketka10

ale lidičky pro ondru07 jste taky našli pochopení 🙂

terry

Musíte se snažit i jinde, jste asi 3. Ale fanndím. A hlasuju :)