Podpořili byste v naší zemi boj proti islámským radikálům jak je to v Německu?

Opatření, která chystají evropské země
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/358725-nemecko-pritvrdilo-islamskym-radikalum-sebere-i-obcanky.html
Myslím,že svět by měl s těmito radikály zatočit,dříve něž bude pozdě.
Díky za příspěvky.
Doplňuji:
Tím jsem myslel i podporu občanů k našim zákonodárcům,jako je vláda,parlament atd,např.tím,že bude petice i pro občany naší vlasti,kteří s tím budou samozřejmě souhlasit.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Tady jsem doma já!!!!!!!

Pokud někdo přijede na návštěvu a chce tady žít, pak nic proti nemám, jen požaduji, aby se podřídil naším zvykům. Pokud se nehodlá podřídit, ať táhne.

Islám mám ne mou vinou spojený se zabíjením lidí, a nic takového v místě kde jsem doma, nechci.

Toť můj názor, zřejmě je v rozporu s listinou, no máme ji obšlehlou od Francouzů, tak ji teď možná změní:-)))

Další odpovědi
gecco

Spíše ne…

Pokud budou ´trestáni´ lidé i jen za podezření, bude něco špatně (jako třeba za komunistů u nás – stačilo udání a člověk se ´vezl´, podloženost toho udání nikdo moc nezkoumal)…
Ale jsem pro tvrdší tresty za trestné činy a výrazně důkladnější prověřování imigrantů – to, že někdo dorazí do Evropy neznamená, že tu má zůstat.

dudu

Především už žádný boj – za komunistů jsme bojovali např. o zrno a paradoxně i za mír. Na hony se je třeba také vyhnout opatřením typu kolektivní vina. V dalším se ztotožňuji s kolegou gecco.

Drap

Podpořili jak ? Zaková rozhodnutí přece nezáleží na běžných lidech. Na jedné straně s připravovaným zákonem v Německu plně souhlasím, na straně druhé se musím ptát kde je demokracie a co diskriminace menšin.? V úvahu se musí vzít i to že se jedná o občany, kterým byla přiznána všechna práva a tedy jsou stejnými občany Německa jako nemuslimové .
Doplňuji:
Petice jsou k ničemu. Nemají žádnou oporu v zákoně a vypsané referendum nebude.

Agneta

Zadáváš to pro syna ze čtvrté třídy? A Drapova odpověď je taky poněkud mimo:DDD

Ti protestanti v Německu (teď mne napadá – to je země protestantů:DDD > viz dnešní Luteráni > následek 30ti letá válka…) nechtějí nic jiného, než imigrantské zákony jako má Kanada, Austrálie apod. Tedy chtějí jen cizince, kteří jim k něčemu jsou, a né analfabety z třetího světa – a to ještě se „středověkem v hlavě“ :DDDDD

lukas.zmizik

my tady u nás máme ale minimum islamistů… co by tu taky dělali že

mosoj

Prý aby nemohli cestovat ! Tak to už jsem jednou zažil a nevidím v tom rozdíl.

Pepa25

Vidím, že ses zeptal, sám si odpověděl (v diskusi) a pro jistotu rychle uzavřel …
Můj názor: míchá se tu víc věcí. S hnutím PEDIGA nesouhlasím a nedivím se, že Merkelová je odmítá a jsou proti nim protidemonstrace.
Opatření proti možnosti odcestovat do Sýrie je semozřejmě dobré a potřebné, protože jejich radikalizace a všechny ty minulé výcvikové tábory v Pákistánu atd. to je skutečný problém, ne fakt, že tu v Evropě žijí nebo kolik jich tu je …
S peticí nesouhlasím právě proto, že neřeší problém, jen hloupě konstatuje, že „muslimové jsou nesmiřitelní vůči bezvěrcům nebo jinověrcům“ a basta …

anonym

Jeden smyslplný dopis…

Vážená vládo, jsem zásadně proti tomu, aby se Česká republika stala útočištěm jakýchkoliv muslimů, byť by pod značkou uprchlíků před násilím v Sýrii a jiných muslimských států. Naše země nikdy nikde žádné násilí nepáchala a proto nemůžeme a nechceme nést důsledky válečné a destabilizující politiky USA a Evropské unie nejen na Středním východě, Africe a jinde. Ať se uprchlíci ze Sýrie a jiných států obrátí o pomoc do bohatých " naftařských " států se stejným náboženským cítěním a ne k nám !!!! Nechci ve své zemi islám a islamisty v žádné formě. Sami víte a vidíte, že se nikdy tyto dvě kultury ( křesťanská a muslimská ) nemohou v jedné oblasti dlouhodobě snést právě z důvodu, že muslimové nejsou ochotni se přizpůsobit evropským normám života a demokratickým principům.

Nemůžete a nesmíte bez souhlasu občanů této republiky a svých voličů rozhodovat o něčem, co v průběhu deseti až dvaceti let způsobí obrovské problémy našim dětem a vnukům právě z důvodu, že muslimové jsou nesmiřitelní vůči bezvěrcům nebo jinověrcům. Neříkejte, že se jedná o 70 rodin s dětmi, je to lež a sami to víte. Jde o začátek " salámové " politiky, česky – podej prst, utrhnou ti celou ruku i s kusem těla ! Jedná se o Evropou nařízených 30 tisíc uprchlíků, které naší republice dala jakýmsi alikvótním " příkazem ".

Neobelhávejte nás a řiďte se především názorem lidí v této zemi, kteří prorůstání multikulturních skupin do naší společnosti nechtějí. Sami máme obrovské problémy s cikánskou populací, která po staletích v této zemi ( po příchodu z Indie ) nebyla schopna se do naší společnosti bezproblémově vžít ( až na výjimky ) a nezpůsobujte naší zemi další nezvratné problémy. Pokud schválíte postupné vnikání muslimských uprchlíků do naší země, nepochybně se připojím ke všem aktivitám, které budou protestovat a Vás za Vaše nezvratné a nezodpovědné postoje postupně soudit. Nikdo z Vás nedostal ve volbách mandát činit rozhodnutí, která negativně a až tragicky ovlivní tuto zem na staletí – na věky – dopředu. Nejsem proti solidárnímu přispění těm, kdo trpí, ale ZÁSADNĚ PROTESTUJI PROTI IMIGRAČNÍM TRENDŮM Z MUSLIMSKÝCH ZEMÍ.

Nechci a nebudu v žádném případě tolerovat, aby se tato zem stala útočištěm těch, kteří pokojné obyvatele za jejich vlídnost podřezávají a střílejí – viz Francie a další státy, v nichž tato komunita ve druhé, či třetí nespokojené generaci žije. Ať zůstanou ve své zemi a tam si udělají pořádek!

Milá vládo, nelezte Americe a Evopské unii do zadní části těla jménem Brusel. Tam jsou jen úředníci, kteří za nic a nidky již zodpovědní nebudou, ale Vy ano ! Vzhledem k vývoji, který může nepochybně Vaším špatným rozhodnutím nastat, mohl by Vás tento národ jednou navěky proklínat !