Avatar uživatele
anonym

Podpořili byste v naší zemi boj proti islámským radikálům jak je to v Německu?

Opatření, která chystají evropské země
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/358725-nemecko-pritvrdilo-islamskym-radikalum-sebere-i-obcanky.html
Myslím,že svět by měl s těmito radikály zatočit,dříve něž bude pozdě.
Díky za příspěvky.
Doplňuji:
Tím jsem myslel i podporu občanů k našim zákonodárcům,jako je vláda,parlament atd,např.tím,že bude petice i pro občany naší vlasti,kteří s tím budou samozřejmě souhlasit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Drap, zzzlatokopka před 3361 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tady jsem doma já!!!!!!!

Pokud někdo přijede na návštěvu a chce tady žít, pak nic proti nemám, jen požaduji, aby se podřídil naším zvykům. Pokud se nehodlá podřídit, ať táhne.

Islám mám ne mou vinou spojený se zabíjením lidí, a nic takového v místě kde jsem doma, nechci.

Toť můj názor, zřejmě je v rozporu s listinou, no máme ji obšlehlou od Francouzů, tak ji teď možná změní:-)))

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

Spíše ne…

Pokud budou ´trestáni´ lidé i jen za podezření, bude něco špatně (jako třeba za komunistů u nás – stačilo udání a člověk se ´vezl´, podloženost toho udání nikdo moc nezkoumal)…
Ale jsem pro tvrdší tresty za trestné činy a výrazně důkladnější prověřování imigrantů – to, že někdo dorazí do Evropy neznamená, že tu má zůstat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Především už žádný boj – za komunistů jsme bojovali např. o zrno a paradoxně i za mír. Na hony se je třeba také vyhnout opatřením typu kolektivní vina. V dalším se ztotožňuji s kolegou gecco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Podpořili jak ? Zaková rozhodnutí přece nezáleží na běžných lidech. Na jedné straně s připravovaným zákonem v Německu plně souhlasím, na straně druhé se musím ptát kde je demokracie a co diskriminace menšin.? V úvahu se musí vzít i to že se jedná o občany, kterým byla přiznána všechna práva a tedy jsou stejnými občany Německa jako nemuslimové .
Doplňuji:
Petice jsou k ničemu. Nemají žádnou oporu v zákoně a vypsané referendum nebude.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Zadáváš to pro syna ze čtvrté třídy? A Drapova odpověď je taky poněkud mimo:DDD

Ti protestanti v Německu (teď mne napadá – to je země protestantů:DDD > viz dnešní Luteráni > následek 30ti letá válka…) nechtějí nic jiného, než imigrantské zákony jako má Kanada, Austrálie apod. Tedy chtějí jen cizince, kteří jim k něčemu jsou, a né analfabety z třetího světa – a to ještě se „středověkem v hlavě“ :DDDDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lukas.zmizik

my tady u nás máme ale minimum islamistů… co by tu taky dělali že

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Prý aby nemohli cestovat ! Tak to už jsem jednou zažil a nevidím v tom rozdíl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Vidím, že ses zeptal, sám si odpověděl (v diskusi) a pro jistotu rychle uzavřel …
Můj názor: míchá se tu víc věcí. S hnutím PEDIGA nesouhlasím a nedivím se, že Merkelová je odmítá a jsou proti nim protidemonstrace.
Opatření proti možnosti odcestovat do Sýrie je semozřejmě dobré a potřebné, protože jejich radikalizace a všechny ty minulé výcvikové tábory v Pákistánu atd. to je skutečný problém, ne fakt, že tu v Evropě žijí nebo kolik jich tu je …
S peticí nesouhlasím právě proto, že neřeší problém, jen hloupě konstatuje, že „muslimové jsou nesmiřitelní vůči bezvěrcům nebo jinověrcům“ a basta …

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jeden smyslplný dopis…

Vážená vládo, jsem zásadně proti tomu, aby se Česká republika stala útočištěm jakýchkoliv muslimů, byť by pod značkou uprchlíků před násilím v Sýrii a jiných muslimských států. Naše země nikdy nikde žádné násilí nepáchala a proto nemůžeme a nechceme nést důsledky válečné a destabilizující politiky USA a Evropské unie nejen na Středním východě, Africe a jinde. Ať se uprchlíci ze Sýrie a jiných států obrátí o pomoc do bohatých " naftařských " států se stejným náboženským cítěním a ne k nám !!!! Nechci ve své zemi islám a islamisty v žádné formě. Sami víte a vidíte, že se nikdy tyto dvě kultury ( křesťanská a muslimská ) nemohou v jedné oblasti dlouhodobě snést právě z důvodu, že muslimové nejsou ochotni se přizpůsobit evropským normám života a demokratickým principům.

Nemůžete a nesmíte bez souhlasu občanů této republiky a svých voličů rozhodovat o něčem, co v průběhu deseti až dvaceti let způsobí obrovské problémy našim dětem a vnukům právě z důvodu, že muslimové jsou nesmiřitelní vůči bezvěrcům nebo jinověrcům. Neříkejte, že se jedná o 70 rodin s dětmi, je to lež a sami to víte. Jde o začátek " salámové " politiky, česky – podej prst, utrhnou ti celou ruku i s kusem těla ! Jedná se o Evropou nařízených 30 tisíc uprchlíků, které naší republice dala jakýmsi alikvótním " příkazem ".

Neobelhávejte nás a řiďte se především názorem lidí v této zemi, kteří prorůstání multikulturních skupin do naší společnosti nechtějí. Sami máme obrovské problémy s cikánskou populací, která po staletích v této zemi ( po příchodu z Indie ) nebyla schopna se do naší společnosti bezproblémově vžít ( až na výjimky ) a nezpůsobujte naší zemi další nezvratné problémy. Pokud schválíte postupné vnikání muslimských uprchlíků do naší země, nepochybně se připojím ke všem aktivitám, které budou protestovat a Vás za Vaše nezvratné a nezodpovědné postoje postupně soudit. Nikdo z Vás nedostal ve volbách mandát činit rozhodnutí, která negativně a až tragicky ovlivní tuto zem na staletí – na věky – dopředu. Nejsem proti solidárnímu přispění těm, kdo trpí, ale ZÁSADNĚ PROTESTUJI PROTI IMIGRAČNÍM TRENDŮM Z MUSLIMSKÝCH ZEMÍ.

Nechci a nebudu v žádném případě tolerovat, aby se tato zem stala útočištěm těch, kteří pokojné obyvatele za jejich vlídnost podřezávají a střílejí – viz Francie a další státy, v nichž tato komunita ve druhé, či třetí nespokojené generaci žije. Ať zůstanou ve své zemi a tam si udělají pořádek!

Milá vládo, nelezte Americe a Evopské unii do zadní části těla jménem Brusel. Tam jsou jen úředníci, kteří za nic a nidky již zodpovědní nebudou, ale Vy ano ! Vzhledem k vývoji, který může nepochybně Vaším špatným rozhodnutím nastat, mohl by Vás tento národ jednou navěky proklínat !

před 3361 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek