verka

Podpořil vás někdo z těchto stránek svojí odpovědí, když jste si nevěděli rady?

Mně pomohla Ocko,chtěla bych jí poděkovat, proto se ptám otázkou, která mohla být někdy již položena. A možná od té doby pomohl někdo jiný někomu jinému, a ne jenom vyřešením úkolu z češtiny či jiného školního předmětu.

Nejlepší odpověď
led

Ano, keď si odpustíme zbytočný balast, môžme tu nájsť užitočné rady a vysvetlenia.

Další odpovědi
Elk

Samozřejmě, o tom tyto stránky předse jsou, i když je tady hodně zbytečných otázek, které se dají snadno najít na netu.

pizlicka

ano,me pomohla velmi ocko,a hned ze zacatku damiana.damia­no,touto cestou ti chci podekovat,odpo­vedela jsi na zamysleni,ja neposlechla a nakonec jsi mela pravdu.