shaman88

Lze použít poslední pracovní poměr na DPP pod 10 tisíc Kč hrubého pro výpočet výše podpory v nezaměstnanosti?

Zdravím,

podmínku pro přiznání podpory v nezaměstnanosti splňuji – bylo mi odvedeno z pracovních poměrů ve 14ti měsících zdravotní a sociální pojištění. Po novém roce nastoupím na 1 měsíc na DPP a budu si hlídat hodiny, ať mám pod 10 tisíc hrubého.

Otázka: Budu moct tento výdělek předložit ÚP pro výpočet podpory jako průměr z posledního pracovního poměru?

Odpovědi
JájsemRaibek

Ne.

ivzez

Nelze, protože se z něj neodvede sociální pojištění.