tazatelka

Podpis plné moci mimo pracoviště notáře

Víte někdo, kolik asi řádově může požadovat notář za ověření plné moci, pokud klient není schopen dojít za notářem sám, a on bude muset pro ověření dojet za klientem do nemocnice? Díky za odpovědi.
Doplňuji:
P.S.: Jde o „obyčejný“ špitál, nikoliv o jakékoliv zařízení pro seniory.

Nejlepší odpověď
Sůwa

V podstatě se jedná jen o ověření podpisu a to nemusí dělat pouze notář, stejnou pravomoc mají pracovníci v Czekpointu. Zeptej se na nejbližší poště, nebo v podatelně MÚ, jestli takovou službu poskytují. Možná by poradili i v nemocnici, zejména pokud je to typ LDN, tak jistě podobných případů bývá víc.

Další odpovědi
Drap

Jak uvadí suwa, obecní úřady to ověřují ty, kde je matrika. Tuším že ověření stálo 30 kč, je už to ale delší čas, tak nevím, jestli nedošlo ke změně.

Fidel

kolem 30 Kč za ověření podpisu, resp. 1 A3 listiny, pokud jde o „shodnost“. Slevu vám dát nemůže, protože se to odvíjí od notářského tarifu.

jmhad: jak jste na takou blbost přišel?!!!

jmhad

Advokát bere 300 Kč za každý realizovaný úkon.Těchto úkonů může být více.Např cestovné 6 km za kilometr a další.Tak bych to šacoval nejméně na litr.