Avatar uživatele
Anette

podpatky a výška

Ahoj..v zimě mám jít na maturitní ples naší školy..hrozně moc bych si chtěla vzít podpatky,ale měřím 173 cm a už takhle jsem vyšší než některý kluci..a baleríny už mě nebaví nosit,ale bojím se,že budu za žirafu i když si vezmu 5 cm podpatky..jak to máte vy? dík za rady ;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4205 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já bych se toho nebála! Podívej se na modelíny, jak se dívají svým bohatým dědkům shora na pleš! U nich to nepřipadá trapné žádné straně! Stále je lepší být vyšší (tvoje výška není nijak enormní) než „malé pivo“.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

to bych neřešila, v podpadcích se i líp tancuje a chůze je ladnější ,neboj bude to v pohodě – přeci nebudeš stále nosit boty bez podpatku

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Za žirafu rozhodně nebudeš, já jsem si se svýma 176 centimetrama na ples taky vzala 5cm podpatky a trapně jsem si rozhodně nepřipadala. A že tam máte nějaký kluky prcky, to je jejich problém, přece se kvůli nim nebudeš hrbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Hele, tak já půjdu s tebou. Já mám 195 cm, tvých 173 cm bych uvítal. 😉 … Podpatky si můžeš vzít, jaký chceš. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neříkej, že ostatní kluci jsou tak malí. A podpatky si klidně vezmi, pochybuju, že v balerínách vytvoříš takový dojem jak v podpatkách. Když si budeš v 5cm podpatkách připadat vysoká, vezmi si podpatek 2–3cm, vynikne to i tak.

Emví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

No když nechceš boty na podpatku,tak co třeba boty na klínku?Jsou pohodlné,určitě by tě nebolely nohy,věřím,že se dají sehnat takové,co by ti pasovaly k šatům a i na klínku kolem 3 cm.To by snad nebyla taková tragédie.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Já mám 178cm a bez podpatků bych nešla. V nízkých botách leda shodíš celkový plesový dojem a budeš za selku. Podpatky jsou součást společenské róby, hned se jinak „poneseš“ a tancovat se ti bude taky líp. Na prcky kašli, to se někomu chceš přizpůsobovat celý život ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
neplavec

Balerínky jsou HNUS!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek