kamila44444

Podpatky??

Dovolili by jste 14 leté dceři nosit podpatky cca 8 cm?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nenosí je přeci celodenně – asi dovolila- nosila jsem je taky

Další odpovědi
helenka.4

ano. ve 14 letech už je to slečna, takže proč ne?

Damiana

Já je taky doma „dejkala“. A nechali mě. Když mě začaly bolet nohy – záhy – vrátila jsem se sama v tichosti k pohodlnéjším sandálkám. Zakazovat nemá cenu.

Protiva

Proč ne, ale rozhodně by se měla naučit v nich správně chodit.
Některé způsoby chůze v podpatkách jsou nejen otřesné, ale i nebezpečné.

anonym

Zdá se mi to brzy. Tělo je v tomhle věku ještě ve vývinu, v období růstu a nemělo by se nezdravě zatěžovat.
S dcerou jsem v tomto směru problémy neměla, oblékala se pohodlně a dodnes nosí ráda boty, ve kterých nohy zbytečně netrpí.
Sama jsem to takhle rozumně nebrala, ale začínala jsem s nízkými podpatky. Vysoké jsem nosila až někdy po dvacítce.

Lakeysha

ano

Gigul

Je mi 14 a nosím 12cm… Když to zvládne a nerozbije si pusu tak asi jo. Mamka mi to dovolila a babička řekla , že je taky tak nosila. A myslím že 14 už je věk na podpadky , třeba pak zjistí že to není vždycky tak příjemný a moc je nosit nebude … ;)

Ájina_T

Tak nějak … vzpomínám na mojí 9. třídu na ZŠ, kde spolužačce máma zakazovala nejen podpatky, ale i jakékoliv líčení a podobně.

Dopadlo to tak, že cestou do školy se zastavovala u mě, kde se nejdřív trochu nalíčila a cestou domů zase odmalovávala.
Později měla u mě i hromadu oblečení nakoupeného z brigád, včetně podpatků, minisukní atd…

Takže z domova odcházela jako šedivá myš v teniskách, a do školy přicházela jako sexy dračice na jehlách. Mám pocit, že její máma na to nikdy nepřišla, kamarádku to stálo každý den vstávání o skoro hodinu dříve a pokažený vztah s mámou, před kterou to musela tajit.

Zakazovat nemá myslím smysl, když chce, tak si cestu najde a jen se naučí rodičům lhát.