Pokročilý

Podpatky??

Dovolili by jste 14 leté dceři nosit podpatky cca 8 cm?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

nenosí je přeci celodenně - asi dovolila- nosila jsem je taky

Další odpovědi:

ano. ve 14 letech už je to slečna, takže proč ne?

Zlatý

Já je taky doma "dejkala". A nechali mě. Když mě začaly bolet nohy - záhy - vrátila jsem se sama v tichosti k pohodlnéjším sandálkám. Zakazovat nemá cenu.

Pokročilý

Proč ne, ale rozhodně by se měla naučit v nich správně chodit.
Některé způsoby chůze v podpatkách jsou nejen otřesné, ale i nebezpečné.

Zdá se mi to brzy. Tělo je v tomhle věku ještě ve vývinu, v období růstu a nemělo by se nezdravě zatěžovat.
S dcerou jsem v tomto směru problémy neměla, oblékala se pohodlně a dodnes nosí ráda boty, ve kterých nohy zbytečně netrpí.
Sama jsem to takhle rozumně nebrala, ale začínala jsem s nízkými podpatky. Vysoké jsem nosila až někdy po dvacítce.

Pokročilý

ano

Diskuze k otázce

Gigul

Je mi 14 a nosím 12cm... Když to zvládne a nerozbije si pusu tak asi jo. Mamka mi to dovolila a babička řekla , že je taky tak nosila. A myslím že 14 už je věk na podpadky , třeba pak zjistí že to není vždycky tak příjemný a moc je nosit nebude ... ;)

Ájina_T

Tak nějak ... vzpomínám na mojí 9. třídu na ZŠ, kde spolužačce máma zakazovala nejen podpatky, ale i jakékoliv líčení a podobně.

Dopadlo to tak, že cestou do školy se zastavovala u mě, kde se nejdřív trochu nalíčila a cestou domů zase odmalovávala.
Později měla u mě i hromadu oblečení nakoupeného z brigád, včetně podpatků, minisukní atd...

Takže z domova odcházela jako šedivá myš v teniskách, a do školy přicházela jako sexy dračice na jehlách. Mám pocit, že její máma na to nikdy nepřišla, kamarádku to stálo každý den vstávání o skoro hodinu dříve a pokažený vztah s mámou, před kterou to musela tajit.

Zakazovat nemá myslím smysl, když chce, tak si cestu najde a jen se naučí rodičům lhát.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.