Spartaboy

Podobu jako v jakém věku mají budovy v úplně první kampani Wiliam Wallace v Age of Empires 2 HD?

Vy kdo máte Age of Empires 2 HD, když dojdete v první misi první kampaně William Walace do města tak tam mají budovy podobu jako v Dark age nebo jako ve Feudal age?
Doplňuji:
Mě se to dřív ukazovalo jako v dark age a teď se to ukazuje jako ve feudal age. Jak to máte vy? Čím to může být?

Odpovědi
Zbynas

AoE jsme nehrál už mraky dlouho, ale taky je video, stačí mrknout:
Doplňuji:
Tak mě ten odkaz zpětně nefunguje, tak zadat do youtube: Wiliam Wallace Age of Empires 2. A vyjedou asi všechny mise, stačí najít, co potřebuješ :)

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=mqS_UXbo3PU

Zbynas

Pravděpodobně se to „samo“ vyvíjí kupředu, jestli si dobře pamatuju.