ivosek2

Podobný pocit zhulenosti. Nejsou to nějaké abstineční přiznaky?

dobrý den, bolí mě v krku a mám kašel… někdy mám pocit zhulenosti, ale nehulím… 1 týden přestávám kouřit. Nejsou to nějaké abstineční přiznaky?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

No bodejť by ne když kouříš.

Další odpovědi
marci1

Už jsme Ti radili – přestaň kouřit. Kup si žvýkačky, nějaké bonbónky. 🙂

Luxx

může to být z absťáku… taky jsem přestala kouřit (před měsícem) a ze začátku mi bylo všelijak, jenom ne dobře :)

zelí

Já měl pocit zhulenosti, když sem se probral po otřesu mozku z bezvědomí, ale rychle to přešlo.
Jinak u tebe to může být sugesce, ta je velmi silná.

Zdroj: zkušenost