Tibca1

Poradíte podobný film jako Dům u jezera?

Ahoj, neznáte někdo nějaký romantický film?
Něco jako je Dům u jezera, to byl parádní film. :3
Ale nechci žádný nějaký starý, spíš ty 2005+, ale když mi poradíte i nějaký starší, nebudu se zlobit, ale preferuji ty novější.
Díky.

Nejlepší odpověď
iceT

Jediný, který mě napadá, ale není romantický, je Frekvence z r. 2000. Taky parádní film.

Další odpovědi
chachar1922

Nedávno jsem viděla Nejdelší jízda, tam mi kápla i slza. Ale nevím zda filmy, které tu napíšu budou podobné tomu tvému. A nejhezčí je asi PS: miluji Tě. Ale to asi kde kdo viděl. A ještě Prázdniny (2006)