Damiana

Podobnost čistě náhodná?

Aneb – Jak moc se u nás krade?
To fakt musíme vyčórovat BBC jejich znělku a myslíme si, že si toho nikdo nevšimne? Díky za váš názor.
http://youtu.be/6WsBuk2P­Q3M

Nejlepší odpověď
BANAN93

Dobrej nápad … škoda že né náš no ...... snad na to nemají patent – jinak se mi to líbí až na to pánské přirození v podobě Václava Klause

Další odpovědi
Rocker

Mě se to náhodou líbí.Jen bych vystřihnul tuneldědka.

odpovídámež

No né, ČT vypracovala novou znělku? Od kdy? Tak by mohli zavést poplatek za shlédnutí a poslat ho BBC.

Damiana

Rocker: Já neříkám, že je to špatné – právě naopak – ale lze se z toho radovat a přijmout to takhle v klidu, když je to celé vykradené?