hanysicek

Podobná hra jako dobyvatel nebo the sims

ahoj, nevíte o nějaké podobně hře kde se dá hrát na netu, jako je dobyvatel?:-) a pak třeba nějaký dobrý hry kde se třeba obsluhuje v restauraci:-)) a tak:-) spíš nějaký názvy a kde se to dá stáhnout, vím, že na www.icq.com byli dobré ale už to tam nemůžu najít, a nejde mi to stáhnout
Doplňuji:
spíš jestli konkrétní názvy něco podobného jako wedding dash a tak:-) díky

Nejlepší odpověď
Korialstrasz

Podobné hry jako Sims:

  • Tycoon hry, je jich hodně.
  • Domácí Násilí: Game Over

Podobné hry jako Dobyvatel:

  • Chcete být milionářem?
  • Hry.cz – pár zábavných her.