Kai

Podnikatelský záměr, dá se někdo sehnat jako formulář, do kterého se jen zapisuje ..nebo se musí vypracovat ? Děkuji..

Doplňuji:
Mám to do školy, tak bych se chtěla zeptat, kde tedy formulář získat.?

Nejlepší odpověď
anonym

Toto je součást vyřizování podnikatelského úvěru a každá banka půjčující peníze má své vlastní formuláře.
Vyplní se formuláře a ještě se k nim píše podrobný komentář.
Doplňuji:
Zkuste to v bance. V některé určitě někoho známého najdete.

Další odpovědi
Drap

Formulář neni, musí se vypracovat.