Podnikatelka

Chtěla bych se zeptat, na co se mám zhruba připravit. V září nastupuji na střední podnikatelskou školu, dálkově. Z učňáku jsem asi 6 let pryč a zjišťuji, že jsem dutá jak bambus. Na co se mám teda zaměřit např. v matematice, literatuře, českém jazyce, angličtině, ekonomice? Doporučíte mi nějakou literaturu? Děkuji za všechny odpovědi.
Doplňuji:
kafe:
potřebuji maturitu k tomu, abych mohla jít studovat dál. V mém okolí připadá v úvahu pouze ta podnikatelská. Nabízí studium dálkově, dokonce o sobotách.Mám malé dítě (hlídání žádné) a chodím do práce. Vím o spoustě lidí z učilišť, kteří tuto školu vystudovali a stejně doplňují regály v hypermarketech. Ale jak jsem uvedla výše, k tomu abych mohla studovat dál (chtěla bych zkusit žurnalistiku) potřebuji maturitu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Být vámi, raději bych vystudoval nějakou skutečnou odbornost. Střední podnikatelská - to trochu tahá za uši.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ahoj,jsem v 1. rocniku sš ekonomicko-podnikatelske. Studuji po 10. letech a zvolila jsem distancni studium pri zamestnani. V matice opakujeme zlomky,absolutni cisla,mnoziny. Ekonomiku bereme pekne od zacatku. Na skole nam davaji veskere materialy k uceni a chodim pouze 2X za pololeti, jinak vypracovavame ukoly,ktere zasilame uciteli pro kontrolu. Z ktereho mesta jsi?
Doplňuji:
Aha, to je docela daleko. Ja studuji v Praze. Poradila bych ti zapujceni ucebnice pro Sš, ono se to moc lisit nebude. Hodne uspechu pri studiu :-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2419
Zlatý Drap 1490
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.