lleennaa

Podnikatelka

Chtěla bych se zeptat, na co se mám zhruba připravit. V září nastupuji na střední podnikatelskou školu, dálkově. Z učňáku jsem asi 6 let pryč a zjišťuji, že jsem dutá jak bambus. Na co se mám teda zaměřit např. v matematice, literatuře, českém jazyce, angličtině, ekonomice? Doporučíte mi nějakou literaturu? Děkuji za všechny odpovědi.
Doplňuji:
kafe:
potřebuji maturitu k tomu, abych mohla jít studovat dál. V mém okolí připadá v úvahu pouze ta podnikatelská. Nabízí studium dálkově, dokonce o sobotách.Mám malé dítě (hlídání žádné) a chodím do práce. Vím o spoustě lidí z učilišť, kteří tuto školu vystudovali a stejně doplňují regály v hypermarketech. Ale jak jsem uvedla výše, k tomu abych mohla studovat dál (chtěla bych zkusit žurnalistiku) potřebuji maturitu.

Nejlepší odpověď
kafe

Být vámi, raději bych vystudoval nějakou skutečnou odbornost. Střední podnikatelská – to trochu tahá za uši.

Další odpovědi
chucky

Ahoj,jsem v 1. rocniku sš ekonomicko-podnikatelske. Studuji po 10. letech a zvolila jsem distancni studium pri zamestnani. V matice opakujeme zlomky,absolutni cisla,mnoziny. Ekonomiku bereme pekne od zacatku. Na skole nam davaji veskere materialy k uceni a chodim pouze 2X za pololeti, jinak vypracovavame ukoly,ktere zasilame uciteli pro kontrolu. Z ktereho mesta jsi?
Doplňuji:
Aha, to je docela daleko. Ja studuji v Praze. Poradila bych ti zapujceni ucebnice pro Sš, ono se to moc lisit nebude. Hodne uspechu pri studiu 🙂