led

Podnikanie poslancov

Na Slovensku si poslanci NR za stranu SaS vytvorili s.r.o, kúpili dom a prenajímajú miestnosti poslancom NR za ich stranu tj.sami sebe za peniaze NR, ktoré majú na prenájom.
Možno je to trochu nezrozumiteľné, ale je to fakt.
Otázka:
keby toto urobili vaši poslanci, čo si o tom myslíte?

Nejlepší odpověď
Bumbes

U nás to nemusí dělat takovou oklikou. My máme patent na „tunelování“, takže u nás kradou okatě a bezostyšně. A ještě si naplánují doživotní renty, aby náhodou nemuseli na „stará“ kolena do práce.